Tinklaraščio ateitis

Perskaičiau kolegos blogerio įrašą apie tinklaraščių ateitį ir jo pasiūlytą blogo-akciją, kuriai ir skiriu šitą įrašą.

Kadangi dabar mano tinklaraštis, nepabijokime šio žodžio, merdėja, tai pirma vizija būtų jį atgaivinti. Nekalbu apie didelius komentatorių ir prenumeratorių skaičius (nors kol kas juos turiu 2!!). Tiesiog būtų gerai vėl nepadėti ant tinklaraščio ir kartais išleisti į apyvartą vieną kitą įrašą. Ir su mažesnėmis nei pusės metų pertraukomis. Aišku jau kaip ir vasara, tuoj ir sesija baigsis, tai su šituo punktu čia bus matyt.

Kitas siektinas dalykas būtų susigalvoti kažką, apie ką rašyti. Nes iki šiol rašiau apie bet ką. Noriu ir toliau tai tęsti, bet žinau, kad kitiems tai nėra įdomu, todėl reikia ir kažko naujo. Paskutiniame įraše pradėjau naują kategoriją su nuotraukomis, tai visai smagu būtų nepamiršti, kad kišenėje turiu telefoną, kai pamatau ką nors įdomaus. Nes tokią mintį turėjau jau labai seniai, bet reikiamu laiku ir reikiamoje vietoje ji paprasčiausiai pasimiršdavo. Turbūt reikia kažkuo daugiau domėtis. Visuomenei aktualių įvykių per daug turbūt nekomentuosiu, nes paprasčiau tai daryti yra komentuojant portaluose.

Galbūt kada nors su laiku pasieksiu savo nuosavo domeno levelį, bet kol kas aš nelabai matau prasmės tai daryti. Gal ir išvaizdą pakoreguosiu, bet ir šita man asmeniškai nėra bloga.

Taigi pagrindiniai tikslai mano blogui šiai dienai yra reabilitacija ir inovacija. Jei juos įsigyvendinsiu – susigalvosiu naujų.

4 Responses to Tinklaraščio ateitis

 1. Algirdas Javtokas parašė:

  Man tai visai patinka skaityti blog’us “apie bet ką“. O šiaip – sėkmės blog’inant!

 2. buržujus parašė:

  tavo blogą užsiprenumeravęs aš ir tu? 😀

 3. kabelis parašė:

  aš ne ;]

 4. praeivis parašė:

  Busiu trečias 😀

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: